Тактико-спеціальний семінар «Ranger force»

Тактико-спеціальний семінар Ranger Force II приурочений до Дня захисників і захисниць України, пройшов цими вихідними 15-17 жовтня 2021 року у м. Буча (Київська обл.). Фактично це навчальний модуль по напрямкам із різних дисциплін, націлений на підготовку інструкторів для Сил територіальної оборони. Метою якого є формування патрітичної свідомості та стійкої мотивації, набуття знань та практичних вмінь необхідних для захисту України.

Семінари організовано для того, щоб поглиблено ознайомити учасників з напрямками:

Тактичної медицини — було розкрито тему і відпрацьовано на практиці надання допомоги в бою. Визначено, які дії проводяться у червоній, жовтій та зеленій зоні під час бою.

Із гірсько-штурмової підготовки виділяємо Альпіністську підготовку:

  • навчання навичкам роботи з альпіністським спорядженням;
  • організація страховки і самостраховки;
  • наведення навісної переправи;
  • тактичний спуск із будівлі багатоповерхівки.

Тактико-спеціальна підготовка дала потужну тактичну базу знань по роботі зі зброєю. Було проведено навчання в групі по спецназівським завданням. Навчалися розуміти термінологію, мову жестів, розгортатись та згортатись «віялом» «ялинкою». Відпрацьовували по завданню — виявлення та знешкодження деверсійно-розвідувальних груп, затримання автомобіля з терористами.

Окремо потрібно відмітити роботу команди психологів, які поділились досвідом бойової практики виведення із ступору цивільної особи чи військового на різних етапах психологічного афекту: чи то усвідомлення про виклик до військомату призовника або резервиста територіальної оборони — на перепідготовку; чи вже стався напад-захоплення населеного пункту; або, навіть під час обстрілу-взриву будинку, блок-посту. Знайомство із різними моделями психологічної поведінки. Все це було викладено у доступній та зрозумілій формі нашими інструкторами по психології, які мають практичний досвід у зоні АТО.

Бойове мислення та створення реального протистояння агресору, який зайшов на вашу територію чи погрожує життю та здоров‘ю вам або вашим близьким людям. Як розвинути та напрацьовувати у своїх учнів такі навички під час тренування, ділився на своїй лекції/тренуванні — Галан Валерій Васильович.

Хочемо подякувати компанії ТОВ «Інтерпромінвест» в особі конструкора Луговського Сергія Вікторовича за розробку та створення сучасної української новітньої зброї та технічних пристроїв, які були представлені на семінарі:

  • «Вулкан» (Малюк) калібр 7,62 і 5,56;
  • модифікований гранатомет під ВОГ-25;
  • система протидії дронам та БЛА «RIFF»;
  • пристрій для захисту ПК — захист цифрових підписів та звітностей «Токен».

Завдання та цілі поставлені на даному навчальному модулі перед організацією Альфа селф дефенс — були виконані та досягнені.

Читайте у рубриці