Про журнал

Щоб досягти успіху, треба боротися, перемагати, досягати. Прийняти одного разу сміливе рішення. Обрати стиль життя. Характер Воїна.

Спортсмен ти, бізнесмен, науковець чи Воїн, — яку б ти професію чи напрям діяльності не обрав, — у твоїй голові мають звучати такі слова: ХОЧУ, МОЖУ, БУДУ. І як би важко тобі не було, коли падатимеш, — піднімайся і рухайся уперед до своєї мети.

Наша мета — об’єднати на цій платформі видатних людей: спортсменів, бізнесменів, науковців, військових — неординарних особистостей, щоб показати всьому світові, що в Україні є багато талановитих людей, які здатні на великі вчинки, на яких можна рівнятися і брати приклад.

Це безліч військових, які боронять нашу країну, спортсменів, які захищають честь держави. Це підприємці, які впроваджують нові системі і підходи до ведення бізнесу. Цікавими є національні види спорту України, які представляють Національна федерація хортингу, Федерація практичної стрільби України тощо. Маємо надію, що з’являться нові види спорту завдяки талановитим людям, які працюють у цьому напрямку.

А ми — редакція міжнародного видання — дбатимемо, щоб нашому читачеві і в Україні, й на просторах усього світу було цікаво прочитати новини та історії з життя видатних українців.

З повагою Олексій Шило

Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ №24884-14824Р.

Свідоцтво про внесення до Державного реєстру ДК 7478 від 7.10.2021р.

Завантажити Медіа-кіт
Шило Олексій Миколайович
Шило Олексій Миколайович

Проект створений Шило Олексієм Миколайовичем, президент Міжнародної федерації військового хортингу та Федерації військового хортингу України, майстер спорту України з хортингу, головний редактор міжнародного науково-популярного журналу «Військовий хортинг України».

Несвіт Дмитро Олександрович
Несвіт Дмитро Олександрович

Офіційний міжнародний представник міжнародного науково-популярного журналу «Military Hortyng of Ukraine».

WhatsApp: +380664437799