20 років на службі Україні: підрозділ спеціального призначення «БУЛАТ» відсвяткував свій ювілей

7 серпня під Києвом відбувся щорічний міжвідомчий турнір з прикладної стрільби «BULAT OPEN 2021», участь у якому взяли військовослужбовці та працівники правоохоронних органів, зокрема Управління державної охорони України, Національної поліції України, Служби безпеки України, Державного бюро розслідувань та інших, а також спортсмени й стрільці цивільних охоронних організацій.

Захід було організовано з нагоди святкування 20-ї річниці створення підрозділу спеціального призначення «БУЛАТ» УДО України. Військовослужбовці цього спецпідрозділу забезпечують стабільну роботу органів державної влади України та безпеку посадових осіб.

Спецпризначенців зі святом привітав начальник Управління державної охорони України Сергій Рудь. Він відзначив важливість діяльності військовослужбовців «БУЛАТу», подякував за службу та непохитне виконання покладених на підрозділ спеціальних завдань, а також висловив слова вдячності ветеранам та колишнім очільникам Управління за славетну історію відомства, зокрема присутньому на заході Строгому Валерію Івановичу, який свого часу заклав фундамент створення цього спецпідрозділу.

Довідково: Турнір відбувався за правилами Федерації практичної стрільби України та включав стрільбу з карабіну, рушниці та пістолету. Загалом участь у змаганнях взяли понад 10 команд. Особливістю цьогорічних змагань стало введення нового формату завдань: дуельна стрільба. Згідно з умовами учасники дуелі виконують завдання по черзі змагаючись результатами з одним суперником.

Читайте у рубриці