Олег Петров — людина, яка розвиває практичну стрільбу

Практичну стрільбу в Україні розвивають ентузіасти. Саме завдяки їхнім старанням цей вид стрілецького спорту щороку набирає обертів.

Особливий внесок у популяризацію практичної стрільби зробив Олег Петров. Стрілецькому спорту він присвятив 14 років життя. За цей час отримав звання майстра спорту України міжнародного класу та національний суддя, заслужений тренер України.

Одна із найважливіших та найбільших заслуг Петрова перед стрілецтвом в Україні є причетність до заснування громадської спілки «Федерації практичної стрільби України» у 2014 році. Від тоді та до сьогодні Олег Петров є президентом федерації. Метою її створення стало бажання розвивати, популяризувати спорт, забезпечувати та сприяти зростанню практичної стрільби в Україні на основі консолідації та координації зусиль громадян і організацій, зацікавлених у його розвитку.

Вже через рік від заснування наказом Міністерства молоді і спорту №1198 практичну стрільбу визнали офіційним видом спорту в Україні. А у 2017 році федерація отримала статус національної. Під керівництвом Олега, практична стрільба стала відомою в Україні. Зараз вона представлена у 20 регіонах, існує понад 46 клубів, у федерації налічується 843 спортсмени.

За словами Петрова, засновуючи федерацію, в першу чергу думалося про те, щоб показати всім українцям – практична стрільба – це важливий та потрібний спорт. А ще він корисний для людей, бо дає навички користування різною зброєю, адже його правила написані на 300 сторінках.

Протягом свого життя Олег Петров займався різними видами спорту, а не тільки стрільбою. Наприклад, мова йде про єдиноборства. Але, зізнається, зараз йому було б важко знову провести спаринг. У практичній стрільбі все по-іншому. Вивчивши правила, навчившись раз поводитися зі зброєю, ти не забудеш цього вже ніколи.

Людмила Оленюк

Читайте у рубриці